![image](/uploads/posts/2017-04/1493380340_63839.jpg)
Студенти обласного центру долучилися до генерального весняного прибирання на території Фортечних валів сьогодні, 28 квітня. Про це сайту DOZOR повідомили у міськраді.
Зокрема, у прибиранні взяли участь студенти медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна, технікуму механізації сільського господарства, льотної академії Національного авіаційного університету, інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету та будівельного коледжу.
![image](/uploads/posts/2017-04/1493380340_46673.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493380340_75435.jpg)