![image](/uploads/posts/2017-09/1504265157_45274.jpg)
На урочистій лінійці з нагоди Дня знань учням та вчителям гімназії-інтернату-школи мистецтв і навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум-спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів» подав благословення кропленням святою водою настоятель Благовіщенського храму обласного центру Євгеній Назаренко. Про це сайту DOZOR повідомили у Благовіщенському храмі.
Священик молитовно побажав школярам, їх батькам та вчителям здоров’я і успіху , миру в сім’ях, колективах і особливо - в своїх серцях.
![image](/uploads/posts/2017-09/1504265162_59357.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-09/1504265159_23520.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-09/1504265160_67000.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-09/1504265162_59357.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-09/1504265163_76801.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-09/1504265164_65216.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-09/1504265165_38950.jpg)