Кіровоградський окружний адміністративний суд відхилив позов екс-керівника театру до обласної ради

08.02.2024 11:32

Кіровоградський окружний адміністративний суд відхилив позов екс-керівника театру Корифеїв Вячеслава Вандрашека до обласної ради. Про це поінформували в прес-службі облради, інформує медіапортал DOZOR. 

Відповідне рішення суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Ольга Черниш ухвалила вчора, 7 лютого. Колишній директор-художній керівник Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького Вячеслав Вандрашек позивався до Кіровоградської обласної ради та до голови обласної ради Юрія Дрозда щодо скасування розпорядження голови про утворення конкурсної комісії з проведення добору на посаду очільника Театру корифеїв та відміни рішення конкурсної комісії про визначення переможця конкурсного добору, прийняте 14 вересня 2023 року.

Провадження за даним адміністративним позовом розпочато 27 листопада 2023 року. Розглянувши матеріали справи, суд встановив, що позивач не подавав документи для участі в конкурсному доборі на посаду директора-художнього керівника театру та не брав участі у цьому конкурсі як кандидат.

Тому позивач не має права на оскарження зазначеного рішення голови Кіровоградської обласної ради, а також на оскарження процедури, окремих етапів та результатів конкурсу, в якому він не брав участі. Отже, Кіровоградський окружний адміністративний суд вирішив відмовити Вячеславу Вандрашеку в його позовних вимогах.  

Переглядiв: 223