Кіровоградців запрошують здати кров до Дня закоханих

06.02.2017 10:15

image

Жителів обласного центру запрошують взяти участь у донорській акції «50 відтінків червоного», присвяченій Дню закоханих. Про це сайту DOZOR повідомили організатори акції «Фундація регіональних ініціатив».

«Це черговий всеукраїнський тиждень донорства, який ми проводимо в нашому місті вже вп’яте. Донорство – справа відповідальна та надзвичайно корисна. Не тільки можна оновити свою кров, а й допомогти тому, хто дійсно потребує допомоги. Бійці АТО, хворі на рак, жінки після пологів – всі вони мають потребу в донорській крові. Тим паче, зараз почастішали оголошення з проханням про допомогу в донорській крові хворим на рак діткам. Тому закликаємо усіх небайдужих долучитися до цієї благородної справи. Зайвої крові ніколи не буває», – розповіла координатор акції Євгенія Аркушина.

Прийом крові відбуватиметься в обласній лікарні (просп. Університетський, 2/5) з 10:00 до 12:00. На вході потенційних донорів чекатимуть організатори, які супроводжуватимуть їх під час здачі крові.

Акція триватиме тиждень – з 20 по 24 лютого. Аби взяти у ній участь, треба заздалегідь заповнити анкету https://goo.gl/wS5hbs

Офіційна група заходу https://vk.com/red_fri_shades

Детальна інформація за телефоном (095) 904-89-98 або (096) 411-22-93 (Євгенія).

Фото 24tv.ua

Переглядiв: 906