Кіровоградця посадили на 13 років за подвійне вбивство

14.02.2018 09:30

Жителя обласного центру визнали винним у вбивстві матері і діда та призначили покарання - 13 років позбавлення волі. Про це сайту DOZOR повідомили у прокуратурі області.

Трагічна подія сталася у березні 2016 року в обласному центрі. Підігрітий дією алкоголю 25 річний син повернувся додому, де став свідком сварки між матір'ю та дідом. Нецензурна лайка, бійка, взаємні образи закінчилися тим, що озвірілий хлопець держаком швабри наніс чисельні удари по голові та тулубу діда та матері, а потім ослаблених добивав ножем, наносячи численні удари по тулубу та кінцівках своїх рідних. Після цього пішов спати до іншої кімнати. Від отриманих травм жінка померла на місці, а літній чоловік – по дорозі в лікарню.

Півтора року відбувались судові слухання цього кримінального провадження у суді першої інстанції. Днями колегія суддів Ленінського районного суду оголосила вирок у цій справі. Суд, вивчивши та дослідивши матеріали справи, визнав  чоловіка винним в умисному вбивстві матері та діда та призначив покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

 

Переглядiв: 972