Колектив мережі «Файно Маркет» привітав онкохворих дітей з Різдвяними святами (ФОТО)

20.01.2022 14:41
image

Доброю традицією для мережі «Файно Маркет» стала щорічна акція в підтримку онкохворих діток «Радість Різдва». П’ятий рік поспіль колектив мережі готує подарунки для малечі й передає їх у благодійний фонд «Янгол життя», який опікується пацієнтами гематологічного відділення дитячої обласної лікарні. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в адміністрації мережі. 

Акція «Радість Різдва» - внутрішній проект мережі, яку започаткував департамент з управління персоналом з метою згуртування співробітників заради важливої справи. Що може краще об’єднати, як не добра справа?

"Для всього колективу мережі акція «Радість Різдва» вже стала головним атрибутом новорічних свят. Ніхто не очікує нагадування про збір, а готує завчасно подарунки. Кожен хоче привітати й подарувати частку тепла, добра і радості. Посмішка на обличчі малюків, це сама велика нагорода та подяка для нас. Ми розуміємо скільки випробувань випало на долю цих дітей, тому дуже хочемо підбадьорити й надихнути на найскоріше одужання", - прокоментувала директор департаменту з управління персоналом Тетяна Правда. 

Цьогоріч мережа розширила свої кордони, а заодно й, кордони акції «Радість Різдва». Як повідомлялося раніше, минулого року на території Черкас та області відкрили близько 20 магазинів. Таким чином до ініціативи доєдналися співробітники із нового регіону. В рамках цього була започаткована співпраця з місцевим дитячим благодійним фондом «Подаруй дитині світ».

image
image
image
image

Таким чином, понад 2 тисячі співробітників «Файно Маркет» об‘єдналися, аби подарувати радість Різдва 50 дітям.

"Наша співпраця з мережею триває вже не перший рік. Разом втілили в життя не один проект. Але ця акція дуже важлива, адже в неї вкладають частинку своєї душі кожен працівник мережі: вони готують подарунки, підписують листівки з мотиваційними закликами, пекарні мережі завжди готують смачні святкові калачі. Особливо приємно, що саме ця ініціатива йде від колективу, а не бізнесу", - розповідає директор з розвитку благодійного фонду «Янгол життя» Ольга Присяжнюк. 
image
image
image
image

 

Переглядiв: 880