Комітет з питань регіональної політики підтримав перейменування Кіровоградської області

20.06.2018 16:10

Комітет з питань регіональної політики Верховної Ради України підтримав перейменування Кіровоградської області. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович сьогодні, 20 червня, інформує медіапортал DOZOR.

«Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування ВРУ підтримав пропозицію перейменувати Дніпропетровську область у Січеславську, а Кіровоградську у Кропивницьку. Декомунізацію не спинити», - написав В’ятрович.

Нагадаємо, Верховна Рада несподівано для всіх перейменувала Кіровоград в Кропивницький два роки тому. На розгляді даного питання депутатам не повідомили, як саме перейменовують Кіровоград. Перше судове засідання з приводу незаконного перейменування обласного центру відбулося 16 серпня, однак було перенесене через неявку представників ВР, які є відповідачами у справі.  У червні минулого року у Вищому адміністративному суді України відбулося чергове засідання щодо незаконного перейменування Кіровограда, але через висловлення позивачами недовіри суддям, які ведуть справу, суд перенесли. 

Як повідомляв DOZOR, торік директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович звернувся до української влади щодо декомунізації двох областей – Дніпропетровської та Кіровоградської під час круглого столу про виконання законодавства щодо засудження комуністичного режиму.

Наразі судова тяганина щодо незаконного перейменування Кіровограда триває. Нагадаємо, в Парламенті знову заговорили про перейменування Кіровоградської області.

Дивіться також:

Кіровоградці про перейменування області (ВІДЕО)

Переглядiв: 502