Краса, доступна кожному: як проходить відкриття «G. Bar» у Кропивницькому (ФОТО)

22.03.2021 13:48
image

У Кропивницькому в ЖК «Ковалівський»  на вулиці Івана Похитонова, 9, відбулося відкриття сучасного салону краси «G. Bar» сьогодні, 22 березня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, у цьому куточку краси та естетики надають актуальні для усіх послуги: тут працюють майстри манікюру, педикюру, перукарі, візажисти та lash-майстри. Крім цього, кожного гостя зустрічають привітні адміністратори, які обов’язково запропонують вам випити кави чи чаю.

«Наша команда складається з 15 майстрів. Перед відкриттям ми відправляли працівникам резюме, їх ми вже бачили частиною нашої команди. Частина колективу надсилала свої резюме нам. До слова, на посаду адміністратора нам надійшло 157 заявок, що свідчить про бажання працювати з нами», - зазначила власниця салону краси «G. Bar» Юлія Сіненко.
image
image
image
image
image
image
image

Головним принципом роботи «G. Bar» - є якість та креативність. Саме під таким девізом тут працює команда нового закладу.  За словами власниці «G. Bar» Юлії Сіненко, ідея щодо відкриття закладу виникла ще 2,5 роки тому. Протягом цього часу була зроблена велика робота усієї команди, тож відкриття закладу сьогодні можна назвати не інакше, як святом.

«Ідея щодо відкриття даного закладу виникла ще два з половиною роки тому. Коли ми жили в Одесі, я бувала в «G. Bar» на Французькому Бульварі, тоді я закохалася в цей заклад, звернулася до менеджера з франшиз «G. Bar», щоб відкрити ще один заклад в Одесі. Мені відмовили, оскільки тоді там вже було два таких салони краси, зараз відкривається третій, тому ми прийняли рішення приїхати в Кропивницький і відкрити «G. Bar» тут, у рідному місті. Я вдячна своїй команді, яка дуже талановита і цілеспрямована. Усі працівники мають велике бажання працювати. У мене надійна «права рука» - Юлія, яка допомагала з документацією, закупівлею продукції та іншими важливими справами»,  - зазначила Юлія Сіненко.

У салоні краси «G. Bar» можна не лише зробити манікюр, гарний make-up, стильну стрижку чи укладку волосся – тут можна і вигідно придбати продукцію за доглядом волосся, обличчя та тіла. Тут представлені продукти всесвітньо відомих брендів Dr. Jart, Moroccan Oil, Davines та інших. Крім цього, гості можуть бути абсолютно впевненими у своїй безпеці. Наприклад, тут подбали про обробку інструментів і придбали надсучасний медичний автоклав.

image
image
image

Майстри салону зазначають: працювати у цій команді – велике задоволення.

«Я дуже рада, що працюю тут. Торік у вересні я дізналася про відкриття у Кропивницькому салону «G. Bar»,  і знала на 100 відсотків, що буду тут працювати. Я знала, мріяла і моя мрія здійснилася. Мої клієнти вже знають про те, що я змінила місце роботи і із величезним задоволенням перейшли на нове місце – в «G. Bar». Адже тут – сучасний сервіс та чудові майстри», - каже nail-майстер «G. Bar» Юлія Кузло.
image
image
image

Бажаючі стати клієнтами «G. Bar» можуть завітати в заклад за адресою: вулиця Івана Похитонова, 9, (ЖК «Ковалівський») або звернутися за детальною інформацією щодо запису за номером: 050 888 00 96.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 4564