![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d452fe9568c.jpg)
Кропивничанка Єлизавета Щерба сталася "бронзовою" призеркою першого етапу Кубка України зі скелелазіння. Про це повідомляється на сторінці КЗ КДЮСШ №1 у Фейсбук, інформує медіапортал DOZOR.
Так, змагання пройшли у Києві протягом 17-18 лютого. У турнірі взяли участь 33 спортсмени з восьми регіонів України.
До дванадцяти найсильніших увійшли:Юрій Побережець (7 місце);Олексій Луценко (8 місце);Євгенія Рижко (9 місце);Даниїл Соколенко (12 місце).Призери були відзначені медалями та дипломами Федерації альпінізму і скелелазіння України. Тренер-викладач Юрій Побережець готував спортсменів до цих змагань.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65d45307ba91e.jpg)