Кропивничанка виборола два "срібла" на чемпіонаті України з плавання серед кадетів

20.03.2024 11:51

Вихованка КЗ «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» Анастасія Решетцова стала дворазовою "срібною" призеркою чемпіонату України з плавання серед кадетів. Про це повідомили у закладі, інформує медіапортал DOZOR.

Змагання пройшли у Полтаві, в них взяли участь 264 спортсмени з 18 областей України. Кіровоградщину представляли чотири спортсмени: Анастасія Решетцова, Ірина Дубовик, Лана Шацька, Іван Бєлов, який готували тренери Олександр Осадченко та Сергій Тарасенко. Анастасія Решетцова виборола дві "срібні" медалі на дистанції  100 м на спині (з результатом 1:09.29) та у багатоборстві.

Також була четвертою на дистанції 200 м на спині (з результатом 2:30.66).