Кропивничанам покажуть один день із життя України

23.10.2019 09:40

В обласному центрі в приміщенні Креативного IT-простору KOWO відбудеться прем’єра повнометражного фільму «Ukraïner. The Movie» 1 листопада. Про це повідомляється на сторінці заходу у Фейсбук, інформує медіапортал DOZOR.

Так, фільм «Ukraïner. The Movie» знято за підтримки Українського культурного фонду. Фільм розповість про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. Персонажі цієї стрічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну. Фактично стрічка «Ukraïner. The Movie» покаже один день із життя України.

Початок о 19:00. Вхід вільний. Адреса Креативного IT-простору KOWO: провулок Василівський, 10, 5 поверх.

Довідково:


Ukraїner — волонтерський медіапроект, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. До творення проекту залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами.

Перше коло експедицій Ukraїner тривало з червня 2016-го до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій. Результатом цих розвідок стали понад 200 виданих історій на сторінках ukrainer.net, книжки «Ukraїner. Країна зсередини» та «Ukraïner. Ukrainian Insider». Наразі команда Ukraїner продовжує досліджувати традиції та фіксувати сучасну історію України. 

Переглядiв: 463