Кропивничанка просить зробити рух на вулиці Левитського одностороннім

10.09.2019 18:22

Кропивничанка Ольга Нагорна під час сесії звернулася до міського голови та депутатського корпусу з проханням зробити рух на вулиці Миколи  Левитського одностороннім. Наразі на вулиці передбачена реконструкція. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, згідно з планом реконструкції, передбачено розширення вулиці, що за словами Нагорної, призведе до руйнування житлових будинків місцевих мешканців.

«План реконструкції передбачає її розширення. З відкриттям 4-смугового проїзду зросте інтенсивність руху на нашій вулиці, що може призвести руйнування житлових будинків та дороги і ще більше зашкодить повітрю. Просимо залишити нашу вулицю без розширення, розвантажити її від великогабаритного транспорту, розробити зворотній рух іншими вулицями, більш пристосованими до такого руху», - жінка звернулася до депутатів міської ради.

За коментарем медіапортал DOZOR звернувся до заступника міського голови Олександра Мосіна. Посадовець стверджує, що розширення дороги ніяк не вплине на стан об’єктів, розташованих на вулиці.

"Найголовніше - це розширення проїзної частини, де знаходиться арка. Раніше велика черга автомобілів стояла під аркою, а тепер транспорт зможе вільно пересуватися. Також дуже важливо те, що одна смуга дороги буде передбачена для проїзду спеціального транспорту ДСНС, який постійно не може виїхати. Розширення дороги вирішить усі питання стоянок по вулиці Миколи Левитського. Ця дорога має свою ширину, тому має врегулювати рух транспорту на цій ділянці міста. Знаки та пішохідні переходи вже встановили, але, на мою думку, пішохідний перехід, який раніше був розміщений зразу при виїзді з арки, потрібно перенести ближче до зупинки, або зовсім за зупинку винести. Тоді буде правильно встановлений рух транспорту, але для цього працюють спеціальні фахівці - національна поліція, управління житлово-комунального господарства та інші, які беруть участь в організації руху по цьому напрямку", - прокоментував Мосін.

Антоніна Шаповалова

Переглядiв: 846