Кропивничанка увійшла до ТОП-10 конкурсу «Найкраща українка в професії» (ФОТО)

28.09.2020 15:47
image

Заслужений економіст України, науковець з Кропивницького Галина Кузьменко увійшла до ТОП-10 лауреатів ІІ Національної премії «Найкраща українка в професії 2020». Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, церемонія нагородження відбулася у Будинку прийомів Урядів - історичній пам’ятці столиці. За інформацією, експертна комісія, яку очолила заслужений журналіст України, громадський діяч, куратор соціальних телевізійних проектів, прес-аташе УСПП Марина Кинах, відібрала переможниць з понад 200 заявок учасниць.

image

За словами переможниці з Кропивницького Галини Кузьменко, участь у цьому проекті – дуже важлива для неї. Лауреат премії каже: їй було дуже приємно отримати запрошення на участь у цьому конкурсі.

«Це неймовірно цікавий конкурс, тому що такого рейтингу не було в країні. Мені дуже приємно, що такий конкурс з’явився. Це національна премія для найуспішніших українок у своїх професіях. Побувавши на цьому конкурсі, я зрозуміла, наскільки це все серйозно, адже усі учасниці – це дуже успішні жінки, вони успішні у всьому. Вони і мами, і бабусі, і вони, скажемо так, у сферах проявили себе і в професії також, і в благодійності. Там зібралися в основному жінки, які сприяють дітям, обездоленим, які потрапили в складні життєві ситуації, стали сиротами. Це також бралося до уваги», - зазначила Кузьменко.
image

За інформацією, соціальний проект «Найкраща українка в професії 2020» об’єднав талановитих, успішних у різних сферах українок заради допомоги дітям. Родина Галини Кузьменко завжди бере активну участь у порятунку таких дітей – допомагають фінансово та підтримують.

«На жаль, цьогоріч дуже багато негативної інформації, багато діток хворіє, особливо онкологією. Наша сім’я завжди йде назустріч. Люди звертаються за допомогою, аби переказали хоч якісь кошти, хоч 200 - 300 гривень, залежно від тієї ситуації, у яку потрапляє людина, і від своїх можливостей, звичайно. Ми постійно підтримуємо їх. Були ситуації в цьому році, коли допомагали розміщувати діток з інших областей в лікарні, тому що це потрібно було терміново. Також дуже серйозна ситуація трапилася, коли нам треба було об’єднати усі зусилля заради допомоги одному хлопчику, у якого діагностували онкологічне захворювання. Потрібні були кошти на лікування. Але, дякувати світу, загальними зусиллями допомогли. Головне - віра та бажання», - поділилася Кузьменко.
image

Перед церемонією нагородження кропивничанка дуже хвилювалася. Галина Кузьменко розповідає: коли почула своє ім’я у переліку ТОП-10, була дуже приємно здивована.

«Я дуже переймалася, як буде відбуватися нагородження. Ніби на іспит йшла. З організаторами була не знайома, ми познайомилися в ході презентації. Все було дуже цікаво. Приїхали жінки з усієї України, які досягли успіхів у сферах діяльності, які обрали. Це виробництво, економіка, транспортний зв’язок. Всі сфери були представлені. Я скажу чесно, що це красиві, яскраві, чудові, успішні жінки, серед яких є і багатодітні мами. Наприкінці заходу я відчула, що ми - це родина. Я вчергове запишалася, що живу в Україні, що наша держава обов’язково стане ще міцнішою, тому що тут є такі гарні, вольові, розумні і тендітні одночасно, успішні у своїх професіях жінки», - каже Галина Кузьменко.
image

Перемогу у цьому проекті кропивничанка називає щастям та дякує за неї богу та найріднішим людям.

«Я дякую богу, батькам, вчителям, наставникам і всім тим людям, які були разом зі мною, тому що, дійсно, я кажу в місті Кіровограді це моє рідне місто. Де б я не проживала, але ж це найкраще місто і воно найрідніше. Дуже багато було зроблено і ще хочеться більше зробити для нашого міста!» - резюмує Кузьменко.
image
image

Довідково:

Галина Кузьменко - економіст, кандидат економічних наук, доцент. За її плечима 40 років практичноі і наукової діяльності в сфері економіки, автор 120 статей, 7 монографій, 5 підручників та 17 книг.

Галина Кузьменко має почесне звання «Заслужений економіст України»
Орден княгині Ольги ІІІ ступеня – державна нагорода України для відзначення жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій; освітній, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім′ї.

Орден Святого Миколи Чудотворця – за активну участь у відродженні духовних та культурних традицій, надання шефської та благодійної допомоги дитячим будинкам, школам-інтернатам, релігійним установам
Орден королеви Анни Ярославни (Українське народне посольство) – за утвердження позитивного міжнародного іміджу України у світовому просторі
Почесна нагорода «Свята Софія» – за особистий внесок у відродження національної духовності, науки та культури.

Орден «Свята Софія» – за особистий внесок у відродження національної духовності, науки та культури.

Відзнака «Кращий платник податків та зборів» – за сприяння у своєчасній сплаті податків та зборів, посиленні ролі та авторитету платника податків у житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємництва та популяризація засад оновленого податкового законодавства в Україні.

Переглядiв: 1173