Кропивницька плавчиня здобула золото на змаганнях серед дітей із порушенням слуху

30.05.2023 10:25

Вихованка реабілітаційної дитячо-юнацької спортивної школи «Інваспорт» Марія Вараніцька здобула золото у фіналі тридцятої Спартакіади «Повір у себе» серед дітей із порушенням слуху. Про це повідомляє прес-служба обласної ради, інформує медіапортал DOZOR.

Змагання відбулись у Полтаві з 23 по 25 травня.Марія зайняла перше місце на дистанції 50 метрів брасом. Також вона здобула срібло на дистанції 50 метрів на спині та бронзу на дистанції 50 метрів вільним стилем.Серед юнаків дитячу спортшколу «Інваспорт» представляв Кузьма Тарасенко, який став срібним призером на дистанції 100 метрів вільним стилем і бронзовим – на дистанції 50 метрів брасом.Тренери спортсменів Олена Кузніцова і Руслан Нагорний.Як уже повідомлялось, в Онуфріївській громаді завершився другий (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).