![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-06/62bb18106436a.jpg)
Кропивницькі боксери Юлія Філіпова та Бозорбой Матякубов повернулися з перемогами з міжнародних турнірів і вже тренуються в рідному місті. Бозорбой Матякубов підкорив свій перший турнір серед дорослих – завоював «Кубок Акрополя» у Греції. Боксерка Юлія Філіпова стала чемпіонкою турніру в Угорщині. Про те, як проходили змагання, чи складними були суперники, а також підготовку до зборів дізнавався медіапортал DOZOR.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-06/62bb1840ba513.jpg)