Кропивницькі легкоатлети стали призерами чемпіонату України

20.02.2023 13:31

Кропивницькі легкоатлети стали призерами чемпіонату України  з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів у приміщенні, що відбувся днями у Києві. Про це повідомив президент Федерації легкої атлетики Кіровоградської області Микола Грицай, інформує медіапортал DOZOR.

Так, Кіровоградщину представляло восьмеро легкоатлетів. У змаганнях загалом взяли участь 440 спортсменів з усієї України. «Бронзу» турніру у стрибках у висоту здобув легкоатлет ОШВСМ Дмитро Яковенко. Він показав результат 2,10 м. Тренує спортсмена Геннадій Здітовецький. Вихованець ОСДЮСШОР -2 Ілля Попов завоював одразу дві «бронзи» змагань - на дистанції 200 м (22.76) та 60 м. (6.83 с). Тренує спортсмена Наталія Абраменко.