![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/6571a9d2c4eb0.jpg)
Піротехніки ДСНС області повернулися додому після виконання бойових завдань сьогодні, 7 грудня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в службі порятунку.
"Ротація в лавах піротехніків завжди хвилюючий момент для усіх — колег, друзів, рідних.Втомлені хлопці діляться враженнями після повернення та видно, що бойового настрою не втратили. Дуже раді, що їм випала нагода зустріти свята у колі рідних. Та розуміючи усю відповідальність своєї роботи, готові будь-що повернутися туди, де вони потрібні своїй країні. Неймовірно раді вашому поверненню та дякуємо за роботу, наші титани!" - йдеться у повідомленні.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/6571a9da1807b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/6571a9ddc5267.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/6571a9e2edbd6.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/6571a9e7b2b43.jpg)