Кропивницькі спортсмени стали призерами чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

04.07.2022 12:40

Спортсмени з Кіровоградщини стали призерами чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, який пройшов у Вінниці. Про це повідомляє медіапортал DOZOR з посиланням на управління молоді та спорту ОВА.

Так, Кіровоградщину представили спортсмени  Валерій Рябов та Наталія Озерянська (тренери-викладачі Рябов Валерій Іванович та Котова Галина Леонтіївна).

Наталія Озерянська в каное-одиночці на дистанції 15,4 км серед жінок посіла третє місце, а Валерій Рябов піднімався на найвищу сходинку тричі, в категорії чоловіків в байдарці – одиночці 3,4 км - 15.26,08, байдарці-одиночці 29,8 км - 2.23.53,00 та в байдарці-двійці 29,8 км - 2.15.25,00.

Виступаючи на марафонських дистанціях (з 2015 року) Валерій став чотирнадцятиразовим чемпіоном України. А головні старти у Валерія Рябова попереду, це 07-17 липня Всесвітні ігри у м. Бірмінгемі (США) та наприкінці місяця чемпіонат Європи в Данії.

Приєднуйтеся до нас у соцмережах: Фейсбук: |Телеграм Інстаграм