![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-04/6613baea95b51.jpg)
Вихованці спортивного клубу "Борець" (Кропивницький) стали володарями 10 медалей під час чемпіонату Європи. Про це повідомив засновник спортклубу Євген Скирда, інформує медіапортал DOZOR.
"За результатами трьох днів чемпіонату Європи в Румунії, вихованці СК "Борець" в складі збірної України змогли завоювати 4 золотих, 2 срібні та 4 бронзових медалі! В першу чергу цей результат став можливим завдяки збройним силам України, всім воїнам яким ми завдячуємо життям і можливістю готуватися до міжнародних змагань під час війни і гідно представляти Україну на світовій спортивній арені, а головне виховувати сильне духом і тілом майбутнє покоління", - написав він у Фейсбук.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-04/6613baf4328ea.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-04/6613baf85143b.jpg)