Кропивницькі спортсмени завоювали "срібло" та "бронзу" чемпіонату області з волейболу

06.08.2024 10:22

Відкриті чемпіонати області з пляжного волейболу відбулися у Кропивницькому серед юнаків та дівчат 2009 року народження і молодших. У змаганнях взяли участь вихованці Кропивницької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3. Про це повідомили у міськраді.

Всього у чемпіонаті серед юнаків взяли участь 10 команд, у чемпіонаті серед дівчат - 9 команд. Кропивницьку дитячо-юнацьку спортивну школу №3 на престижних змаганнях представляли 16 спортсменів: 11 хлопців та 5 дівчат.За результатами змагань перше місце серед юнаків та дівчат вибороли спортсмени зі Світловодська.

Представники КЗ «КДЮСШ №3» Станіслав Башняк у парі з Ярославом Крайжданом посіли ІІ місце,Артем Осадчук у парі з Олександром Добролевським вибороли ІІІ місце,Варвара Василенко у парі з Валерією Свістак стали срібними призерами.Переможців нагородили медалями, дипломами управління молоді та спорту Кіровоградської ОВА та цінними призами.Тренують спортсменів Маргарита Кольцова та Валентин Якушевський.