![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/664af0de870c1.jpg)
Танцювальні пари з Кропивницького стали переможцями та призерами національного чемпіонату України з танцювального спорту. Про це медіапорталу DOZOR повідомив повідомив керівник народного ансамблю бального танцю «Конвалія» Ігор Спінул.
Змагання пройшли 18 травня у Києві. Кіровоградщину представили дві танцювальні пари ТСК "Конвалія". Зокрема, чемпіонами національного чемпіонату у категорії "Молодь до 21 року" стали Іван Вустілка та Олександра Даниленко.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/664af09d7862a.jpg)
Віце-чемпіонами з танцювального спорту у категорії "Молодь" стали Данило Єрьоменко та Єва Спінул.
Відтак кропивничани вибороли право представляти Україну в чемпіонаті світу з танцювального спорту у Німеччині.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/664af0af6bfbb.jpg)