Кропивницький легкоатлет завоював "срібло" на турнірі в Німеччині (ВІДЕО)

15.06.2022 16:01

Вихованець ОСДЮШОР-, 20-річний легкоатлет з Кропивницького Олег Дорощук завоював «срібло» на змаганнях у Німеччині. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив президент ФЛАКО Микола Грицай, інформує медіапортал DOZOR.

«Легкоатлети Кіровоградщини продовжують дарувати Україні вдалі виступи на змаганнях. Цього разу – міжнародні. Топовий легкоатлет, вихованець ОСДЮШОР – 2, майстер спорту міжнародного класу Олег Дорощук став «срібним» призером міжнародного турніру, який проводився в німецькому місті Ессен. Змагання проводилися задля підтримки України. 20-річний легкоатлет став другим у стрибках в висоту, подолавши планку 224 см. На жаль, Олег програв переможцю турніру з Німеччини лише за спробами», - йдеться у повідомленні.

Легкоатлет Олег Дорощук повідомив, що готується до чергового турніру, який пройде в Іспанії.

 «Ці змагання пройшли на підтримку нашої держави. Усі зібрані кошти з них пішли на допомогу Україні. У турнірі брали участь спортсмени з Німеччини, Італії та Великобританії. У планах – подальша участь у міжнародних змаганнях. І найближчий турнір пройде в Іспанії 18 червня, я до нього готуюся», - розповів Олег Дорощук.

Переглядiв: 1400