![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/664c75d3a542e.jpg)
Вихованець ДЮСШ №1 Ярослав Ткач став четвертим під час першої Олімпійської кваліфікації зі скелелазіння в лазінні на швидкість. Про це повідомили у закладі, інформує медіапортал DOZOR.
Змагання відбулися у Шанхаї з 16 по 19 травня, де розігрувалися п'ять ліцензій. Вихованець ДЮСШ №1 Ярослав Ткач посів четверте місце і знову встановив рекорд України, подолавши трасу з від'ємним нахилом висотою 15 метрів за 5.09 секунди. Заключна Олімпійська кваліфікація відбудеться з 20 по 23 червня в Угорщині.