Кропивницький студент Андрій Кулик увійшов до ТОП-5 найкращих борців світу

01.12.2022 15:38

Студент факультету фізичного виховання ЦДПУ Андрі Кулик увійшов до п’ятірки найкращих борців світу. Про це повідомляє прес-служба вишу, інформує медіапортал DOZOR.

Так, протягом листопада спортсмен завоював низку перемог. Зокрема, під час Кубку світу з греко-римської боротьби Андрій Кулик став «бронзовим» призером турніру.

Крім цього, на чемпіонаті України з греко-римської боротьби, який відбувся 26-27 листопада 2022 року в Черкасах, Андрій став чемпіоном у своїй ваговій категорії до 72 кг.

У результаті Андрій Кулик нині опинився на пʼятій сходинці світового рейтингу UWW у ваговій категорії до 72 кілограмів.

Протягом цього року Андрій завоював бронзу «Zagreb Open», золото Гран-Прі Німеччини, бронзу Чемпіонату Світу та бронзу командного Кубку Світу.