Кропивницькі плавці з вадами слуху завоювали 18 медалей на чемпіонаті світу

23.11.2021 09:00
image

Троє кропивницьких спортсменів завоювали 18 медалей у складі збірної України, виступивши на чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у міськраді.

Надпрестижні змагання принесли спортсменам із Кропивницького щедрий урожай нагород:  вихованці КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» Ірина Терещенко і Дар’я Тарасенко та представник РДЮСШ «Інваспорт» Владислав Гриценко завоювали 13 "срібних" і 5 "бронзових" медалей в різних дисциплінах.

Так, Ірина Терещенко виборола шість "срібних" і три "бронзові" нагороди, Дар’я Тарасенко чотири рази ставала срібною призеркою та двічі підіймалась на "бронзову" сходинку п’єдесталу, а Владислав Гриценко завоював три «срібла».

Тренує плавців Заслужений тренер України Олена Кузніцова.