Кропивницькі поліцейські показали, як це - бути п’яними за кермом (ФОТО)

21.05.2021 21:53
image

У Кропивницькому відбулися заняття для слухачів автошколи «ТСОУ» в рамках  національної програми «Випив? За кермо не сідай». Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

«Захід зорієнтований на те, щоб не допустити керування транспортним засобом в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, попередити та поінформувати учасників про вплив алкоголю на організм. Поведінка нетверезих водіїв за кермом становить небезпеку не лише для нього самого, але й для інших учасників дорожнього руху», - розповів інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Кіровоградській області Олексій Сухотін.
image
image
image
image
image
image
image
image

Відтак учням автошколи та усім бажаючим запропонували відчути себе водієм, який перебуває в нетверезому стані за допомогою спецокулярів «Drunk Busters».  Завдяки цим окулярам відбувається імітація сп’яніння, втрачається координація рухів, тому елементарні завдання – пройти по прямій лінії, упіймати предмет чи оцінити ситуацію на дорозі та скоординуватися на дорозі стає вкрай важко.

«Для того, щоб переконатися в зміні сприйняття дороги в нетверезому стані, ми пропонували учасникам заходу окуляри «Drunk Busters», які надали нам наші партнери. Ми пропонували виконати пройтися по смузі в окулярах та без них. Учасникам заходу було цікаво спробувати себе у цьому занятті», - додав Олексій Сухотін.
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 983