Кропивницькі школярі стали призерами чемпіонату України (ФОТО)

08.06.2021 14:08
image

Кропивницькі спортсмени стали призерами чемпіонату України зі скалелазіння серед учнів, який пройшов в Кременчуку протягом 4-7 червня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в КДЮСШ №1.

Так, чемпіонат відбувся у різних видах програми на швидкість, складність та багатоборство. У змаганнях взяли участь 129 найсильніших спортсменів із семи регіонів України – Дніпропетровської, Кіровоградської, Донецької, Полтавської, Харківської, Волинської областей та Києва.

Команда юних спортсменів-вихованці комунального закладу ДЮСШ №1 відзначилась в віковій групі 2010-2011 років народження:

Вікторія Мартинюк -3 місце в швидкості, 2- складність, 2- багатоборство

Євгенія Рижко -2 місце в швидкості, 3- багатоборство.

До десятки сильніших спортсменів потрапили: Вероніка Зайцева, Максим Луценко, Анастасія Олійник, Вероніка Теренич.

В командному заліку серед регіонів на швидкість збірна команда Кіровоградської області стала срібним призером.

Призери нагороджені медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти та науки України.

Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець та Юрій Побережець.