Кропивницький хореографічний колектив підкорив фестиваль-конкурс (ВІДЕО)

04.03.2021 09:24

Хореоргафічний колектив «Росинка» підкорив Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічних творів народної хореографії «Нові постановки». Про це повідомляється на сторінці колективу у Фейсбук, інформує медіапортал DOZOR.

«У часи пандемії до участі у конкурсах ставлення особливе! Адже ми можемо змагатися лише дистанційно, тому принципово обираємо безкоштовні та цікаві фестивалі, і щиро радіємо, коли організатори знаходять можливість проводити такі заходи на найвищому рівні! Саме таким особливим став Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічних творів народної хореографії «Нові постановки». В ньому, окрім виконавської майстерності, перш за все оцінювалась балетмейстерська робота!»- йдеться у дописі.

За інформацією, 11 членів журі, серед яких заслужені майстри української хореографії на чолі з Мирославом Вантухом, обрали із 111 заявок лише 44 творчі роботи, що пройшли у ІІ-ий тур. Серед них постановки педагога молодших груп Маргарити Пятової: «Веснянка» та «Якби мені черевички». Вони увійшли у 30-ку кращих робіт, а  «Молдавський танець» отримав диплом переможця першого ступеня.

Переглядiв: 1615