Кропивницький: як допомогти безпритульним тваринам?

13.04.2021 13:00
image

Важко підрахувати кількість безпритульних тварин на вулицях Кропивницького.  Проте легко підбити кількість притулків для них. Їх всього два – «Щасливий Пес» та «БіМ». Протягом багатьох років вони змагаються за життя наших чотирилапих друзів. Завдячуючи волонтерській допомозі та небайдужим мешканцям Кропивницького, вдається тримати притулки на плаву. Мережа магазинів «Файно Маркет»  більше року тому започаткувала благодійну акцію зі збору корму для них. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в адміністрації мережі. 

У супермаркетах відвели спеціальне місце збору, де кожен бажаючий може залишити щось смачненьке для вихованців притулку.

За період акції вдалося зібрати майже чотири тисячі кілограмів кормів для котів та собак. 

"Ми вдячні мешканцям міста за соціально-активну позицію, яку вони розділяють з нами. До нас надходить багато дзвінків з питаннями: що можна принести, як допомогти? Щоразу це неймовірна радість, що ми зі своїми сусідами на одній хвилі", - коментує директор з маркетингу мережі Альона Язикова.

У мережі зізнаються: не очікували на такий розголос й ажіотаж. Тому – продовжуватимуть акцію на підтримку безпритульних тварин.

Також нагадують, у місцях збору можна лишати: корм, крупи, консерви. За такими адресами:

"Файно маркет" с. Гірниче, вул. 6 Лінія, буд. 25а;

"Файно маркет" вул. Дніпровська, 64;

"Файно маркет" вул. Архангельська, 2;

"Файно маркет" вул. Шевченка, 27;

"Файно маркет" вул. Вокзальна, 20;

"Файно маркет" с. Нове, вул. Металургів, 5;

"Файно маркет" вул. Волкова, 11, к.1;

"Файно маркет" вул. Попова, 15/18;

"Файно маркет" вул. Генерала Жадова, 23а.

Переглядiв: 2747