Кропивницьку молодь запрошують взяти участь у польовому курсі тактичної підготовки

11.09.2019 13:32

В обласному центрі відбудеться польовий курс військово-спортивної та тактичної підготовки «Рейд - антитерор». Про це повідомляється на сайті міської ради, інформує медіапортал DOZOR.

Так, до участі запрошують юнаків та дівчат віком від 14 років.

У програмі вишколу, який відбудеться 14 вересня: відкриті військово-прикладні тренінги та інтерактивне страйкбольне тренування з тактики, ведення бою у приміщеннях, напрацювання навичок перебування у кризових ситуаціях.

- Новітній проект має на меті навчити молодь та дорослих елементам організації оборони міста, відпрацювати елементи захисту власної території, важливих об’єктів і споруд на ній, навчить групи спільних дій та узгодженої роботи проти переважаючих сил противника, - відзначила заступник начальника управління Катерина Черкаська. - Також відбудеться відпрацювання оборонних заходів, буде проведено роботу з учасниками вишколу з підвищенням патріотичного мотивування на прикладі військовослужбовців 3-й окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго, Служби Безпеки України, бійців МВС України, історичних видатних особистостей.

На курсах працюватимуть наступні локації та тренінги:

- Інструктажі роботи зі зброєю, основи стрілецької підготовки;

- Парашутна підготовка, укладка парашуту;

- Кінологічна підготовка;

- Альпін-штурмова підготовка;

- Вибухо-технічна виставка;

- Виставка екіпіровки та озброєння;

- Медична підготовка, перша долікарська допомога;

- Кризовий психолог;

- Практичний штурм.

Реєстрація на тренінг здійснюється за телефоном: 099 05 27 606. 

Переглядiв: 749