Квадрокоптер, тепловізор та позашляховики для ЗСУ: у Кропивницькому підвели підсумки благодійної ініціативи від «Файно Маркет»

13.09.2022 14:12

Як відомо, у мережі магазинів «Файно Маркет» проходила благодійна ініціатива «Файна кава – добра справа»  з 1 червня до 31 серпня.  З кожного проданого кавового напою  1 гривню відраховували на придбання необхідного обладнання для ЗСУ та медичних установ. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у адміністрації мережі.

Протягом трьох місяців ініціативи було зібрано близько мільйона гривень!

«Із задоволенням звітуємо про кожну витрачену гривню. Для нас вони надзвичайно цінні – бо зібрані разом із сусідами, які як і ми, люблять запашну, смачну каву та допомагають ЗСУ наближати перемогу. Таким чином, мільйон людей не тільки посмакували кавою, а й долучилися до доброї справи!»

На перші зібрані кошти було придбано тепловізор, загальною вартістю – 74 000 гривень. Тепловізор перейшов на баланс військової частини з Кропивницького.

На другому етапі було придбано спеціальне медичне обладнання для однієї з лікарень у Черкасах. Загальна вартість – 174 000 гривень.

На третьому етапі придбано квадрокоптер, який відправився на підтримку наших військових. Квадрокоптер перейшов на баланс спецпідрозділу з Кропивницького. Вартість – 118 000 гривень. Згодом придбали ще один квадрокоптер на запит війської частини з Черкас. Загальна вартість – 118 000 гривень.

Фінальним етапом ініціативи стало придбання двух позашляховиків. Авто на замовлення пригнали з Європи. З пройденим техоглядом, заправленими пальним та продуктами відправилися на фронт. Вартість автомобілів – 500 000 гривень. Позашляховики перейшли на баланс військової частини з Кропивницького.

Переглядiв: 741