Квіти на свято 8 Березня у Кіровограді: ціни, тренди і поради (ФОТО)

05.03.2019 15:43
image

Важко уявити собі свято 8 Березня без квітів, адже вони є символом весни та жіночності. Під час підготовки до привітань своїх коханих, рідних та колег чоловіки  мають прийняти рішення - які саме квіти подарувати. Щоб зробити цей вибір простішим, медіапортал DOZOR відвідав квіткові магазини і поспілкувався з фахівцями про тренди, ціни, таємниці вдалого вибору.

Якщо торік популярними квітами для жінок були анемони, то зараз у тренді знову тюльпани та троянди. Порівняно з минулим роком, ціни не дуже зросли. Хіба що хризантема коштує на 5 гривень більше.

На сьогодні один тюльпан коштує  20-25 гривень, ірис – 20, гілочка альстремерії – 35, хризантема – 45 , гербери – 30 гривень. Вартість української троянди складає від 25 до 50 гривень, а голандської – від 60 до 90.

image
image
image

Якщо говорити про букети, то найдешевший обійдеться у 120 гривень. Фахівці звертають увагу чоловіків на те, що останнім часом збільшився попит на букети у коробці у формі серця або кошика, які коштують від 200 гривень. Також набули популярності букети, створені з різних саме весняних квітів.

«Найактуальніший варіант до 8 Березня – це мікс із весняних квітів або п’ять троянд, які  коштуватимуть 250 гривень. Якщо ж хочеться придбати гарний букет за доступною ціною, то гілку кущової троянди, хризантеми або ж три іриси у гарному оформленні можна купити за 50 гривень», - радить флорист Тетяна Кулічок.
image
image
image
image

Флорист-декоратор Олена Федоренко дала декілька порад чоловікам щодо вибору квітів жінкам.

«Для дівчат можна обирати квіти більш ніжних відтінків, наприклад, пудрового, білого або жовтого кольорів. Якщо ж говорити про жінок, пропоную обирати більш яскраві квіти - червоні, рожеві та пурпурові», - рекомендує Федоренко.
image

Флористи зауважують, що вранці 7 березня ціни зростуть на 5-10 гривень, тож бажано робити замовлення заздалегідь.

 

Переглядiв: 1789