Маршрутки у Кропивницькому не їздитимуть до кінця карантину

02.04.2020 10:56
image

В обласному центрі маршрутки не курсуватимуть до кінця карантину через накладені правоохоронцями адмінматеріали та непорозуміння між водіями та пасажирами. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомив заступник очільника обласної асоціації перевізників Дмитро Вінницький.

За словами Вінницького, попри заборону перевезення пасажирів у кількості, яка перевищує половину наявних сидячих місць у громадському транспорті, містяни продовжують заходити в маршрутний транспорт, не реагуючи на прохання водіїв почекати на інший автомобіль. До того ж, поліція під час рейдів почала виявляти ці порушення та оформляти адмінматеріали. Відтак водій може сплатити за перевезення більшої за норму кількості пасажирів 17 тисяч гривень.

«Вчора дуже були  ситуації, коли в час пік люди зі скандалом заходили у транспорт, було перевищення кількості пасажирів. Потім  виїхала поліція, почали оформлювати протоколи, водіям доведеться платити 17 тисяч штрафу, як бути в цій ситуації? Коли в обід водії почали жорстко відмовляти пасажирам, то зіштовхнулися з іншою ситуацією: в машини кидали камінням, намагалися влаштовували розбірки», - каже Вінницький.

За словами Дмитра Вінницького, усі водії підприємств-перевізників розписалися в документах стосовно того, що вони не братимуть більшої кількості пасажирів за дозволену під час карантину. Однак через виникнення конфліктних ситуацій до кінця карантинних заходів маршрутні засоби в місті не їздитимуть.

«Вчора в одну з машин кинули камінь, просто в скло. Якби воно розбилося і потрапило в пасажира? Ми не хочемо наражати н небезпеку ні пасажирів, ні наших водіїв, тому і прийняли відповідне рішення», - додав Вінницький.

За коментарем медіапортал DOZOR звернувся до міської ради.

«За інформацією управління розвитку транспорту та зв'язку, власники пасажирського транспорту, який працює у режимі маршрутного таксі не вийшли на маршрути сьогодні, 2 квітня. Вони вважають перевезення по сім пасажирів економічно неможливим. В управлінні розробляється варіант запровадження спеціальних рейсів, які в години пік перевозитимуть виключно працівників критичної інфраструктури за спеціальними перепустками. Патрульна поліція принципово штрафує всіх порушників», - повідомили у міськраді.
Переглядiв: 32651