Міністр молоді та спорту з робочим візитом відвідав Кропивницький (ФОТО)

27.12.2021 12:08
image

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт з робочим візитом відвідав Кіровоградщину сьогодні, 27 грудня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR. 

Так, посадовець спільно з головою ОДА Марією Чорною долучився до відкриття реконструйованого комунального закладу "Обласна  спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву - 2". У школі функціонують п’ять відділень з олімпійських видів спорту: легка атлетика, бокс, бейсбол, софтбол, футбол, в яких займається близько 600 дітей,  працюють 31 тренер-викладач, з них 4 заслужених тренера України, 14 мають вищу категорію.

«Всі знають, як довго будувалася ця школа. Нарешті завдяки програмі президента «Велике будівництво» ми завершили роботи і перед Новим роком для нашої молоді, підростаючого покоління ми даруємо сьогодні цю прекрасно відремонтовану спортивну школу», - зазначила голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.
image
«Нарешті відкрили спорткомплекс, тут  будуть розвиватися п’ять видів олімпійського спорту. Для нас дуже важлива кожна дитина, яка прийде сюди і буде займатися тут. Це один з магнітів, які будуть відремонтовані за програмою президента. Сподіваюся, що ми дітей з Кропивницького побачимо на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх. Для нас важливо, щоб сюди приходили і дорослі та займалися спортом», - повідомив Вадим Гутцайт.
image

До складу національних збірних команд України в середньому щороку входять до 52 вихованців школи. У змаганнях чемпіонатів світу за цей період брали участь 63 вихованця школи, у чемпіонатах Європи щорічно змагається біля 45-ти вихованців, а в чемпіонатах України біля 200 осіб. У середньому щорічно спортсмени школи виборюють у чемпіонатах України до 100 перших місць, до 60-ти - других та 35 третіх місць.

 Працюють 4 спортивні філіали, що сприяє розвитку фізичної культури і спорту серед дітей у сільській місцевості.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

 

Переглядiв: 1532