Мисливці Кіровоградщини порушують правила полювання

17.07.2019 11:04

На Кіровоградщині працівники державної лісової охорони провели 430 рейдів з виявлення випадків порушення правил полювання. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в управлінні лісового та мисливського господарства.

Так, з початку року зафіксували 19 випадків порушень правил полювання. Громадянами сплачено штрафів на суму 4 165 грн. Основною причиною порушень є недотримання громадянами ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство», а саме здійснення полювання без наявності визначеного переліку документів.

До нього віднесено посвідчення мисливця; щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і  порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин; дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання та паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання. За відсутності хоча б одного із зазначених документів накладається штраф: на громадян у розмірі від 102 до 1020 грн., на посадових осіб - від 510 до 1530 грн.

 

Переглядiв: 533