Містяни вимагають від міської влади фінансування притулку для тварин

16.01.2020 12:01
image

Жителі обласного центру в петиції вимагають від міської влади фінансування притулку ветеринарно-реабілітаційного центру громадської організації захисту тварин "БІМ" з міського бюджету. Відповідне звернення з’явилося на сайті електронних петицій, інформує медіапортал DOZOR.

«У нашому місті відсутній міський притулок для тварин, на його будівництво потрібно багато коштів. Але є громадські організації, які успішно займаються безпритульними тваринами в місті Кропивницький. Одна з таких організацій – ветеринарно-реабілітаційний центр громадської організації захисту тварин "БІМ" у Кропивницькому (Кіровоградська область), в якому на постійній основі лікуються собаки та кішки, які постраждали від жорсткого поводження з боку людей. Центр постійно потребує коштів на харчування для тварин, на медичні препарати, на облаштування територій та місць, де живуть собаки і коти», - йдеться в тексті петиції.

Автор звернення Катерина Рилова зазначає, що три роки тому ГО «БІМ» отримала будівлю  за адресою: Бобринецький шлях, 109, в оренду від міськради. За цей час силами та коштами волонтерів та небайдужих громадян міста на виділеній території вдалося притулок для тварин.  Наразі там утримуються 280 тварин, лікування та харчування вдалося купувати за рахунок нерегулярних благодійних внесків.  Жодної фінансової підтримки з бюджету міста на утримання собак та котів організація не отримувала.

«За час існування громадської організації ВРЦ захисту тварин «БІМ» сотні тварин було забрано з вулиць міста, сотні тварин знайшли домівки, організація приймає участь у програмі стерилізації безпритульних тварин, робить все для зменшення кількості безпритульних тварин та пропагандує гуманне ставлення для тварин. Цією петицією хочемо привернути увагу влади міста до проблем громадської організації ВРЦ захисту тварин «БІМ», що вже не може продовжувати існувати без фінансової підтримки міста.Просимо виділити кошти з міського бюджету на щомісячне утримання тварин у притулку, що включає в себе годування, вакцинацію, обслуговування тварин», - йдеться у зверненні.

Підтримати петицію можна за цим посиланням. Бажаючі допомогти вже зараз можуть переказувати кошти за реквізитами:

Кіровоградська міська громадська організація захисту тварин "БІМ",

ЄДРПОУ/ДРФО 36298531;

Розрахунковий рахунок 26006052919946;

ПАТ КБ ПРИВАТБАНК;

Код ЄДРПОУ 14360570;

Код банку 323583, отримувач -  Кіровоградська міська громадська організація захисту тварин «БІМ»;

Призначення платежу: благодійна допомога тваринам;

Карта організації у ПриватБанку: 5168 7427 3009 6942
на ім'я Дорош Катерини Геннадіївни
PayPal - Heleret71@gmail.com.

Контакти: 0506860092 - Катерина, 0667667135 - Євгенія
Електронна скринька: bimkrua@gmail.com.

  

Переглядiв: 1197