![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d338d8aa.jpg)
В обласному центрі відбувся концерт українського гурту "Жадан і собаки" вчора, 25 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Так, гурт виступив у рамках благодійного зимового туру українськими містами та презентації нового альбому «Радіопромінь». І попри неодноразову повітряну тривогу та масований ракетний обстріл, концертна програма прозвучала для гостей цього заходу, хоча і з перервами.
Поціновувачі гурту мали змогу прослухати не лише вже відомі композиції, а і нові та недописані – з золотих фондів гурту. Спеціальною гостею концерту стала співачка Марта Липчей.
Частину прибутку з туру традиційно гурт передасть на підтримку українського війська.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d43e4457.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d4722d05.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d4b332d8.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d4e1009e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d50e4be8.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d545c460.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d57cf55b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d5abffdd.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d5e3c253.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d61b4e54.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d6538f5e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d68997fe.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d6bc4b14.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d6f5c7e4.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d736c532.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d76bb488.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d79d09fb.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d7d2dc3d.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d8081600.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d84317dc.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d880a0ea.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d8f9c763.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d946a2ee.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d985bf7f.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5d9ca9ebf.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5da1b413c.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5dae02fa2.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5db3b4f6a.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5dbb188dd.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5dbf72529.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5dc5d3a04.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5dd0adbb6.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5dd689914.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5ddb85d8b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5de0c7bd6.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5de495d2e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5de83f258.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65dc5dec44989.jpg)