![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/639048ac57d6d.jpg)
На дорогах Кіровоградщини працює техніка, яка забезпечує проїзд транспорту. Станом на 5:00 проїзд на дорогах області забезпечено. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у службі автомобільних доріг.
Так, протягом ночі у західній частині регіону працювало 9 одиниць техніки. Наразі опади посилюються і дорожня техніка продовжує працювати на основних напрямках.
Нагадаємо, у разі виникнення дорожніх пригод чи виявлення слизькості, повідомляйте на цілодобову диспетчерську лінію: 067 400 60 40 або 068 664 64 22.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/639048be3e20e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-12/639048c436a85.jpg)