На «Інтері» розповіли, що є найбільшою цінністю для телеканалу

11.10.2018 17:13
image

20 жовтня телеканалу «Інтер» виконується 22 роки.Про це медіапорталу DOZOR повідомили на телеканалі.

«У цей день 22 року тому з'явився канал, який зараз вже став суспільним явищем – всупереч або завдяки обставинам, що виникли в нашій країні в останні кілька років. Ми дуже точно розуміємо наших глядачів. І стараємося їм дати те, що в першу чергу їм потрібно, – основному ядру глядачів «Інтера». У нас досить постійна лояльна аудиторія. Вона любить нас, вона прощає нам якісь наші слабкості, і в будь-які часи ця аудиторія з нами. Ми не повинні її зрадити – ось це основне», – розповіла в інтерв‘ю Ганна Безлюдна, керівник Inter Media Group.

Коли розроблялась концепція концерту до дня народження телеканалу, ідея виникла миттєво.

«Необхідно присвятити його мільйонам глядачів, завдяки яким ми є тим «Інтером», який вони люблять. Наші глядачі – наша найбільша цінність, і ми хочемо це висловити концертом, який буде в ефірі 20 жовтня о 20:30 – «Інтер». Один на всіх. Мільйонам наших глядачів присвячується», – розповіла Ганна Безлюдна.

Вона зазначила, що інтерес до концертів на «Інтері» не знижується, і їх завжди дивиться багатомільйонна аудиторія.

«Кожен наш великий концерт – це завершене, абсолютно цілісний музично-драматичний твір. Важливе кожне слово, кожен кадр, рішення кожного номера. Важливі люди в залі, їх реакція, атмосфера. Людина переживає весь спектр почуттів, всі емоції, які ми намагаємося вкласти і передавати в наших концертах – до 9 Травня, до Дня народження України, до Дня народження «Інтера». Людина, умовно кажучи, за 2-3 години повертається в якесь своє минуле, у свої забуті думки, в стан, який вона раніше переживала, або більш гостро відчуває те, що її хвилює зараз. Вона знаходить відповіді, підтримку, точку опори», – сказала Ганна Безлюдна.

Керівник Inter Media Group додала, що глядачі постійно дякують телеканалу за концерти.

«Основні слова, які нам пишуть, – це «дякую за підтримку». Слово «підтримка» звучить найчастіше. Тому я дуже точно розумію, чого людям зараз не вистачає, – мені не вистачає того ж. І коли я бачу реакцію на наш концерт, бачу реакцію в залі або в коментарях, або потім у цифрах, звичайно ж, видно масштаб того, що вдалося досягнути, це дає мені у відповідь величезну підтримку. Таке коло, коли всі стають спиною один до одного. І ніхто це коло пробити не може. Ось в чому наша сила. Наша і нашого глядача», – сказала Ганна Безлюдна.

Вітати глядачів з Днем народження телеканалу «Інтер» в святковому концерті 20 жовтня о 20:30 будуть Ірина Білик, Таїсія Повалій, Олег Вінник, Ані Лорак, Loboda, Віталій Козловський, Мила Нітіч, ​​ Alekseev, Наталя Гордієнко, Влад Сітник, Наталія Валевська, Володимир Гришко, Артем Позняк, Вадим Олейник, Іван Березовський, групи «Авиатор», «Брати Карамазови», Open Kids, «Анна-Марія», тріо «Парадіз».

Інформація розміщена в рамках інформаційного партнерства медіапорталу DOZOR з телеканалом «Інтер»

Переглядiв: 167