На Кіровоградщині через послаблення карантину змінили вимоги до обсервації

06.07.2020 12:22

В Україні та на Кіровоградщині, зокрема, розпочався черговий етап послаблення карантинних заходів відсьогодні, 6 липня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в ОДА.

За інформацією, насамперед пом’якшення стосуються вимог до обсервації та самоізоляції тих громадян, які повернулись з-за кордону.

Так, самоізоляція та обсервація припиняються за умови отримання негативного результату ПЛР-тестування на COVID-19, яке було проведено після того, як людина перетнула державний кордон чи пункти виїзду з тимчасово окупованих територій у Донецькій чи Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Разом із цим не підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території:
- співробітники Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста;
- співробітники акредитованих в Україні дипломатичних місій;
- учасники зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань за запрошенням закладу вищої чи фахової передвищої освіти разом із однією людиною, яка супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворим на коронавірус.

Послаблення протиепідемічних заходів стосуються також і роботи кінотеатрів. Їм дозволили працювати, але за умови наповненості залу не більше ніж на 50%.

Як раніше повідомляв DOZOR, в обласному центрі запрацював кінотеатр «Портал», однак правила відвідування дещо змінилися.

Переглядiв: 692