На Кіровоградщині повісився учасник АТО, якого підозрювали у кримінальному злочині  

05.10.2017 11:51
image

У Компаніївці, що на Кіровоградщині, учасник АТО скоїв самогубство. Інформацію про це сайту DOZOR підтвердили у правоохоронних органах.

«До прокуратури надійшло звернення від матері колишнього учасника АТО, який покінчив життя самогубством. У своїй заяві жінка просить прокуратуру надати правову оцінку діям працівників поліції. Зокрема, щодо незаконного, на її думку, притягнення сина до кримінальної відповідальності, застосування тортур та засобів фізичного впливу спрямованого на зізнанні у побитті його цивільної дружини. Наразі звернення перебуває на розгляді. Зокрема, прокуратура звернулася до обласного управління національної поліції щодо проведення службового розслідування законності дій працівників районного відділу поліції при затриманні та проведенні слідчих дій з підозрюваним, в тому числі і застосування щодо нього заходів фізичного впливу. За результатами проведення службової перевірки, у разі наявності підстав будуть внесені відомості до ЄРДР», - повідомила у коментарі сайту DOZOR речник обласної прокуратури Наталія Алексєєнко.

У обласній поліції факт самогубства чоловіка підтвердили. Інформацію щодо тортур учасника АТО поліцейськими наразі не коментують, посилаючись на службове розслідування.

«Факт щодо самогубства підтверджуємо. Померлий чоловік обгрунтовно підозрюється в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень своїй цивільній дружині. В зв’язку з поданою заявою мамою померлого щодо нібито неправомірних дій з боку працівників поліції розпочато службове розслідування», - повідомила у коментарі сайту DOZOR речник обласної поліції Віталіна  Бевзенко.

Фото з мережі Фейсбук 

Переглядiв: 2315