На Кіровоградщині правоохоронці врятували життя 17-річній дівчині

10.05.2022 18:00
image

17-річна мешканка Світловодська, що залишилася без батьківського піклування, не впоралася з хвилюванням. До того, як зробити крок до непоправного, дитина зателефонувала до поліції. Зусиллями операторки служби «102» та ювенальної поліцейської, неповнолітню вдалося вберегти від біди. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у поліції області.

Інспектор служби «102» управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Вікторія Гузейнова отримала дзвінок близько 2-ої години ночі. Жінка, маючи спеціальні знання, за голосом співрозмовниці зрозуміла складність випадку.  Виявляючи терпіння та турботу,  вона деякий час підтримувала з неповнолітньою розмову, а коли з’ясувала її місцезнаходження, негайно зорієнтувала черговий наряд поліції.

Оскільки йшлося про неповнолітню особу, на виклик також прибула старший інспектор сектору ювенальної превенції Олександрійського районного відділу поліції Яна Пашагорʼєва.

У цей час дитина вже перебувала на краю даху багатоповерхівки та висловлювала наміри зробити крок вперед. Поліцейська спілкувалася з неповнолітньою протягом кількох годин. Після розмови, дівчинка відмовилася від думки зводити рахунки з життям та повернулася до середини приміщення.

image

У подальшому правоохоронці допомогли дитині зійти до першого поверху та передали лікарям.

Переглядiв: 3143