На Кіровоградщині СБУ просить громадян бути обачними на свята

19.08.2019 14:33
image

На Кіровоградщині правоохоронні органи закликають громадян дотримуватися заходів безпеки під час перебування у публічних місцях у святкові та вихідні дні. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у прес-службі СБУ.

Так, Служба безпеки України закликає мешканців бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.

Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти підвищену зацікавленість до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомляти управління СБУ в Кіровоградській області за номером цілодобової «гарячої лінії» (0522) 36-13-06 або на електронну поштову скриньку: usbu_kvg@ssu.gov.ua.  

Антоніна Шаповалова 

Переглядiв: 239