На Кіровоградщині шукають близько 80 водіїв

04.08.2020 13:58

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає близько 80 професійних водіїв.  Про це медіапорталу DOZOR повідомили в установі.

Так, роботодавці області потребують 78 працівників за професією «водій автотранспортних засобів» та «водій навантажувача». Водіїв потребують підприємства залізничної, гірничодобувної, будівельної, агропромислової, медичної, освітньої, дорожньо-будівельної та енергетичної сфер. Також керманичі потрібні військовим частинам, підрозділам ДСНС та підприємствам поштової логістики Кіровоградщини.

Роботодавці Кіровоградщини готові платити водіям за роботу від «мінімалки» (4723 грн) до 15 тисяч гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, дальністю здійснюваних поїздок, стажем роботи та матеріальною відповідальністю за вантаж.

Актуальними є вакансії для водіїв практично у всіх районах Кіровоградської області:

Благовіщенський – 3 вакансії;

Бобринецький – 2 вакансії;

Долинський – 8 вакансій;

Знам’янський – 9 вакансій;

Кропивницький –  25 вакансій;

Маловисківський – 17 вакансій;

Новомиргородський – 3 вакансії;

Новоукраїнський – 1 вакансія;

Олександрійський – 3 вакансії;

Олександрівський – 3 вакансії;

Онуфріївський – 1 вакансії;

Світловодський – 2 вакансії;

Устинівський – 1 вакансії;

Усіх, кого зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією можуть звертатися до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Переглядiв: 351