На Кіровоградщині стартував чемпіонат зі спортивних туристських походів

21.07.2020 17:27

На території Олександрійського району та Приютівської ОТГ стартував ХІ чемпіонат області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді вчора, 20 липня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в управлінні освіти і науки ОДА.

За інформацією, вперше КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить цей чемпіонат дистанційно. 

Змагання передбачають проходження маршруту спортивного походу 2-го ступеня складності довжиною до 60 км, тривалістю не менше 4 днів розробленого головною суддівською колегією з проходженням контрольних пунктів (КП), орієнтування та Х-етапів. 

Місце старту - село Пантаївка (територія КЗ «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради» вул. Шкільна,1). Фініш - село Приютівка Олександрівського району.

Першою командою, що вийшла на маршрут та відкрила чемпіонат стала команда БДЮТ-СПТ «Атлант» м. Олександрія (керівники команди Корнієнко В.М., Татарін А.В.). У перший день походу учасники віднайшли всі контрольні пункти та подолали два технічні етапи: «траверс схилу» та «спуск спортивний»; пройшли частину «Пантаївського лісу», Морозівський розріз. 

Чемпіонат проходитиме до 25 серпня.

image
Переглядiв: 414