На Кіровоградщині студента підозрюють у смерті чоловіка  

14.01.2021 17:03

На Кіровоградщині неповнолітнього студента одного з коледжів затримали через підозру у смерті чоловіка. Підозрюваного посадили під варту. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у суді.

Досудове розслідування встановило, що неповнолітній перебував вдома спільно зі знайомими. Під час відпочинку один з чоловіків почав виражатися грубо в бік іншої неповнолітнього, після цього у підозрюваного та його знайомого виник умисел на спричинення тілесних ушкоджень ймовірному кривднику.

Реалізовуючи свій злочинний намір, направлений на спричинення тілесних ушкоджень, чітко усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, не маючи на меті заподіяння смерті іншій людині, підійшов до чоловіка та умисно наніс потужні, цілеспрямовані удари кулаком лівої руки у область обличчя внаслідок яких потерпілий  впав на підлогу.

Діючи згідно свого злочинного умислу чоловік спільно з неповнолітнім почали хаотично наносити потужні, цілеспрямовані удари ногами та кулаками рук по голові, тулубу та кінцівках потерпілого.

Після нанесення тілесних ушкоджень молодики залишили місце пригоди. У результаті потерпілий помер внаслідок плевро пульмонального шоку, закритої тупої травми грудної клітини з множинними переломами ребер, які відносяться до категорії тяжких.

У результаті суд вирішив застосувати відносно неповнолітнього підозрюваного у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят днів.

 

Переглядiв: 622