На Кіровоградщині у постачальника харчів для закладів освіти знайшли порушення

05.03.2021 12:22

Постачальник харчових продуктів у заклади освіти Новоукраїнського району отримав припис за порушення законодавства. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в Держпродспоживслужбі області.

Зокрема, фахівці Маловисківського управління Держпродспоживслужби області виявили такі порушення:

- не дотримується товарне сусідство – харчові продукти (ковбасні та молочні вироби/рибна продукція та напівфабрикати) знаходяться в одній холодильній камері;

- в холодильному обладнанні, яке використовується для зберігання харчових продуктів, не проводиться контроль температурного режиму. Біля вітрин, де зберігаються, харчові продукти, відсутні засоби контролю за температурним режимом;

- харчові відходи розміщуються відкритих контейнерах, що не забезпечують максимальний рівень захисту.

Отримавши припис, суб’єкт господарювання має виконати його вимоги у визначені строки та усунути порушення вимог законодавства в сфері безпечності харчових продуктів. Невиконання вимог припису тягне застосування штрафних санкцій.

Довідково. Припис – обов’язкова для виконання у визначені строки письмова вимога посадової особи контролюючого органу підприємцю щодо усунення порушень вимог законодавства. Невиконання припису тягне застосування заходу адміністративного впливу у вигляді штрафу.

Переглядiв: 263