На Кіровоградщині відбудуться масштабні антитерористичні навчання

14.06.2021 12:46
image

На Кіровоградщині відбудуться антитерористичні навчання протягом 15-17 червня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у прес-службі СБУ області.

Масштабні тренування відбудуться на території Олександрівської ОТГ Кропивницького району в умовах, максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння. Під час навчань буде відпрацьовано алгоритм протидії диверсійно-терористичним групам, а також перевірено рівень контрдиверсійного захисту потенційно уразливих об’єктів.

Під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі, обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБ України в Кіровоградській області звертається до жителів міста та регіону із розумінням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців та попереджує про необхідність мати при собі під час проведення навчань відповідні документи.

Тренування проводяться у повній відповідності до вимог діючого законодавства України з безумовним дотриманням прав та свобод людини.
У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб просимо повідомляти правоохоронців за номерами телефонів (0522) 36-13-06 або 102.

Переглядiв: 324