![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6411bc6866314.jpg)
На Кіровоградщині правоохоронці роти «Святослав» отримали заохочення з нагоди Дня українського добровольця. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у поліції області.
Так, бійці роти отримали заохочення за сумлінне виконання службових обов’язків, виявлену мужність у відсічі збройної агресії рф.
Керівник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Роман Козьяков подякував колегам за професійність, відданість справі захисту країни та вручив заохочення.
Бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» отримали медалі «Незламним героям російсько-української війни», жетони «За безпеку і захист громади» та подяки ГУНП в області.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6411bc74c37b4.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6411bc772b7d8.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6411bc83144cb.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6411bc860bcea.jpg)