![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c61369bcaaf.jpg)
У Голованівському райвідділі поліції представили нового в. о начальника. Ним став Руслан Пустовойт. Про це повідомляє Голованівська РВА, інформує медіапортал DOZOR.
Так, представив колективу нового в.о очільника райвідділу заступник начальника ГУНП області, полковник поліції Сергій Котига. Руслан Пустовойт - є підполковником поліції. Він запевнив, що докладе максимум зусиль задля підтримання стабільної обстановки та безпекового середовища для населення в районі.